Autosalon Paříž 2018

Autosalon 4. - 14. října 2018

Autosalon Paříž jako dárek

Přemýšlíte o zajímavém dárku, ale nemáte nápad? Darujte autosalon Paříž 2018 dárkovým poukazem. Můžete si vybrat libovolný zájezd z naší nabídky i zprávu pro obdarovaného. Poukaz pak připravíme do 24hodin od objednávky.

Více

Zájezdy a vstupenky autosalon Paříž 2018

Autosalon Paříž

Opět utekly 2 roky a po loňském autosalonu ve Frankfurtu se letos vracíme do Paříže. Frankfurtský autosalon se nám velice líbil a proto si od tohoto v Paříži slibujeme přinejmenším stejnou kvalitu. Tento rok se bude slavit již 120 let od započetí s výstavou. Již jsou dané přesné otevírací hodiny a to od 10 ráno až do 8 večer, ve vybrané dny pak mají otevřeno až do 10 večer. A na co se vlastně můžete těšit? Za prvé určitě nezapomenutelný zážitek. Za druhé novinky a speciály strojů, které jinde neuvidíte.

Jednodenní letecký zájezdTOP 9390Kč

Někdo už byl v Paříži tolikrát, že to stačí a jiného město nezajímá nebo jen nemá čas. Právě pro vás máme přiravený jednodenní zájezd, kdy ráno letíte tam a večer jste zpátky doma. Máme přesně úzpůsoben full servis jen na vidění autosalonu. Samozřejmě tato varianta vyjde nejlevněji, protože nemusíte platit za žádné ubytování, ani další extra transfery.

Detail zájezdu

Autosalon letecky s poznáním Paříže 14490Kč

Když už budete v Paříži, rádi byste si prošli i město a poznali trochu více? Pak jsme připravili letecký poznávací zájezd, kde máte jeden den vyhrazen na autosalon a zbytek zájezdu vás provede náš český průvodce po městě. Celkem je zájezd sestaven na 4 dny abyste měli možnost vidět co nejvíce.

Detail zájezdu

Autosalon Paříž - letecky na víkend 5-7.10. 2018 7990Kč

Rozhodli jsme se nabízet více variant, a proto jsme zapracovali i na dvoudenním zájezdu do Paříže z kraje října. Výhodou je, že máte více času a pohodlí, navíc si můžete prohlídnout nádherné město.

Detail zájezdu

Autosalon Paříž - letecky na víkend 12-14.10. 2018 7990Kč

Jako poslední letecký zájezd na autosalon do Paříže máme připravený víkend v polovině října. Opět se jedná o dvoudenní zájezd, kde kromě autosalonu máte i volný čas na prohlídku města.

Detail zájezdu

Autosalon Paříž - autobusem 5-8.10. 2018 3990Kč

Nabízíme i autobusové zájezdy na autosalon v Paříži, které vyjdou o poznání levněji. Na druhou stranu většinu času jste v autobuse a prožitek ze zájezdu může být ovlivněn únavou po noci na sedačce. I tak v tomto zájezdu máte ubytování a tedy jednu noc navíc, abyste si prošli město.

Detail zájezdu

Autosalon Paříž - autobusem 12-14.10. 2018 2990Kč

Vůbec nejlevnějším zájezdem na autosalon, který nabízíme, je právě tento na otočku. Platíte totiž jen autobus a vstupenku.

Detail zájezdu

Vstupenka autosalon Paříž 2018

Rozhodli jsme se neprodávat samostatné vstupenky, které si můžete koupit na místě, bez větších obtíží.

Nezávazně objednat

Autosalon Paříž jako dárek

Přemýšlíte o zajímavém dárku, ale nemáte nápad? Darujte autosalon Paříž 2018 dárkovým poukazem. Můžete si vybrat libovolný zájezd z naší nabídky i zprávu pro obdarovaného. Poukaz pak připravíme do 24hodin od objednávky.

Více

Jak vypadal minulý rok

Autosalon Paříž 2018 Autosalon Paříž 2018 Autosalon Paříž 2018 Autosalon Paříž 2018 Autosalon Paříž 2018 Autosalon Paříž 2018 Autosalon Paříž 2018 Autosalon Paříž 2018 Autosalon Paříž 2018
Protože zážitků není nikdy dost

Vybíráme ty nejlepší akce pro vás

Sportovních akcí se každoročně koná mnoho. Jak tedy vybrat ty nejlepší? My to uděláme za vás.

Tenisová sezóna 2019

Vychutnejte si další tenisovou sezónu přímo z tribuny. Kdo vyhraje ročník 2019?

Tenis

Formule 1 - 2019

Jak dopadne tato sezóna rychlých kol? Sledujte vše přímo z tribuny.

Formule 1

Audi cup 2019

Připravte se na další senzační fotbalový zážitek.

Fotbalové zájezdy

Autosalon Frankfurt 2019

V březnu nás čeká nejpopulárnější automobilová šou - autosalon Frankfurt.

Autosalon

Sportovní poukaz

Hledáte vhodný dárek, který se bude líbit? Ať už se jedná o vaše blízké nebo zaměstnance, narozeniny, výročí či Vánoce, kupte náš voucher. S tímto dárkovým poukazem si pak sami vyberou přesně to, co budou chtít.

Více

Dostávejte nejnovější informace ze světa sportu

Již nemusíte hledat na různých sportovních webech. Nyní vám přinášíme aktuální informace přímo do vaší emailové schránky

4 stars – 86 reviews

S pečlivostí vybíráme všechny nejlepší sportovní zážitky

Nejlepší sportovní zájezdy vám přináší cestovní kancelář Čezproka a web připravil Freelancer