Vstupenky LAVER CUP 2019 pátek večerní session

Vstupenky LAVER CUP 2019 pátek večerní session

20.09.2019 - 20.09.2019

Již proběhlo

VYPRODÁNO !!

Popis zájezdu

 LAVER CUP - ŠVÝCARSKO 

 

Termín: 20.09. - 20.09. 2019

Datum zápasu: 20.09.2019

Čas: 19:00

Místo: Ženeva, Švýcarsko

Areál: 

Kategorie vstupenky: 5.kategorie

Cena: 3 990 Kč

Cena obsahuje:

1 x vstupenka večerní session

Hrací systém:

  • Každý ze tří hracích dnů zahrnuje 3 dvouhry a 1 čtyřhru. Celkově tak na jediném dvorci bude odehráno 12 zápasů. V první den se každý vítězný duel hodnotí 1 bodem, druhý den 2 body a třetí den 3 body. Vítězný tým musí dosáhnout minimálně 13 bodů. Pokud je skore nerozhodné 12:12, rozhoduje o vítězi utkání čtyřhry v podobě standardního setu s eventuální zkrácenou hrou do 7 bodů.
  • Jeden zápas je hrán na dva vítězné sety. Za vyrovnaného stavu sad rozhoduje o vítězi supertiebreak do 10 bodů s potřebným rozdílem dvou míčů.
  • Každý hráč hraje minimálně 1 a maximálně 2 dvouhry. Nejméně čtyři z šesti členů družstva musí nastoupit do čtyřher, v nichž je povolena jedna výměna složení, s výjimkou libovolného výběru do případného rozhodujícího debla.
  • Kapitání určují nasazení hráčů pro jednotlivé zápasy, a to vždy před úvodním zápasem každého hracího dne. Každý člen vítězného družstva obdrží odměnu 250 tisíc USD.  Do žebříčku ATP nejsou přidělovány žádné body.

Často kladené otázky:

 

Jakým způsobem mi budou vstupenky doručeny?

Vstupenky máme připravené v papírové podobě v kanceláři v O2 aréně, kde si je můžete vyzvednout. Vstupenky Vám také můžeme za příplatek 100 Kč zaslat jako cenné psaní.

Vstupenky LAVER CUP 2019 pátek večerní session

Máte jinou představu o zájezdu?

Nevyhovují vám termíny nebo se vám nelíbí nabízený program? Pak si od nás nechte sestavit zcela unikátní zájezd na míru podle vašich představ.

Sestavit na míru

Speciální nabídka pro firmy a skupiny

Pro firmy a větší skupiny jsme schopni připravit výhodnější nabídku a daleko více služeb než pro jednotlivce.

Speciální nabídka

Toto je nezávazná objednávka produktu/služeb. Vyplňte prosím všechna povinná pole, abychom mohli případně uzavřít smlouvu a potvrdit závaznou komunikaci. Po odeslání vás budeme co nejdříve kontaktovat. Pokud neobdržíte žádnou zprávu během hodiny od odelsání, zkontrolujte si email v hromadné poště i ve spamu.

Vaše jméno a přijmení

Váš email

Váš telefon

Počet osob

Objednávam i pro sebe: (Pokud objednáváte službu/produkt i pro sebe, nechte ano. Pokud jste pouze objednavatel, vyberte možnost ne)

Poznámka

Sportovní poukaz

Hledáte vhodný dárek, který se bude líbit? Ať už se jedná o vaše blízké nebo zaměstnance, narozeniny, výročí či Vánoce, kupte náš voucher. S tímto dárkovým poukazem si pak sami vyberou přesně to, co budou chtít.

Více

Nechte si sestavit zcela unikátní zájezd na míru

Specializací naší cestovní kanceláře Čezproka je především sestavování unikátních zájezdu připravených na míru.

Více informací

Dostávejte nejnovější informace ze světa sportu

Již nemusíte hledat na různých sportovních webech. Nyní vám přinášíme aktuální informace přímo do vaší emailové schránky

4 stars – 86 reviews

S pečlivostí vybíráme všechny nejlepší sportovní zážitky

Nejlepší sportovní zájezdy vám přináší cestovní kancelář Čezproka a web připravil PPC specialista