Fotbalové superfinále

Jsme sice teprve na konci března, kdy jsou odehrány teprve osmifinálové duely nejprestižnější fotbalové souteže – milionářské Ligy mistrů, ale my už nyní můžeme s jistotou říci, že velkolepé finále se odehraje ve španělském Madridu na stadionu místního Atlétika Madrid s názvem Estadio Metropolitano. A kdo by při této události chtěl chybět?

Cesta do finále

Cesta do finále fotbalové Ligy mistrů se již zavřela takovým týmům jako je Bayern Mnichov, Real Madrid nebo Atlétiko Madrid, přesto v soutěži zbývá celkem osmička týmů, které si pozornost jistě zaslouží. Hned čtyři jsou z Anglie a mají obrovskou kvalitu jak hráčskou tak trenérskou. Guardiolův Manchester City patří ke špičce již několik let, jeho slavnější, ale nyní méně úspěšný „bratříček“ United po změně trenéra opět stoupá k výšinám a co teprve Liverpool, který obhajuje účast ve finále a stále se lepšící Tottenham Hotspur. Mimo anglických týmů se do finále může podívat španělská Barcelona se skvělým Lionelem Messim, italský Juventus Turín s Christianem Ronaldem, po dlouhé době i holandský Ajax nebo portugalské Porto. Byla by velká škoda o finále dvou týmů z této osmičky přijít a nevidět ho na vlastní oči, nemyslíte?

Čtvrtfinálové dvojice

Čtvrtfinálové dvojice byly již vylosovány a je jisté, že mezi čtyři nejlepší se určitě podívá alespoň jeden anglický tým, ten vzejde z dvojice Tottenham Hotspur a Manchester City. Další dva společné duely absolvují FC Liverpool a FC Porto. Ti se společně potkali už v loňském roce a postoupil anglický tým. Třetí dvojici tvoří Ajax Amsterdam a Juventus Turín, přičemž cestu do finále si právě v tomto dvojduelu nebude chtít zavřít jeden z nejlepších fotbalistů světa Christiano Ronaldo. Poslední dvojice je historicky nejzajímavější, protože ji tvoří FC Barcelona a Manchester United. Oba tyto týmy již v nejprestižnější soutěži zvítězily.

Zaručená kvalita ve finále

Finalový duel nabídne zaručeně vysokou kvalitu, navíc se uskuteční přímo na Den dětí, tedy 1.6. 2019 na již zmíněném Estadiu Metropolitano ve španělském Madridu a z osmičky týmů, které mohou do finále postoupit, není třeba vybírat, protože všechny mají nesmírnou kvalitu. Také proto lze předpokládat, že po vstupenkách se velmi rychle zapráší, tak neváhejte a objednávejte na https://sportovnizajezdy.eu/.

Vstupenky a zájezdy na fotbal

Česko - Chorvatsko letecky Berlín

Cena za osobu: 21990 Kč
Termín: 18.06.2021 - 20.06.2021

Česko - Anglie letecky Praha - ranní let

Cena za osobu: 16990 Kč
Termín: 22.06.2021 - 23.06.2021

Česko - Anglie letecky Krakov

Cena za osobu: 11990 Kč
Termín: 22.06.2021 - 23.06.2021

Česko - Anglie letecky Katovice

Cena za osobu: 13990 Kč
Termín: 22.06.2021 - 23.06.2021

Anglie - Česko BUS

Cena za osobu: 5990 Kč
Termín: 20.06.2021 - 23.06.2021

Zobrazit více