Restart Bundesligy je tady

Trvalo to možná až příliš dlouho. Ale nakonec jsme se dočkali. Jako jedna z prvních své brány fotbalistům opět otevřela Bundesliga. Pozitivní zpráva se vším všudy, protože prázdné tribuny v Německu určitě neudrží dlouho a právě to je šance pro všechny natěšené fanoušky. Návrat na tribuny krásných bundesligových stadionů, skvělí fanoušci a nezapomenutelná atmosféra, to vše a ještě mnohem víc motivuje po restartu Bundesligy.

Bayern Mnichov a další titul

I když jsme si vědomi mírných turbulencí v úvodu sezóny, tak k dalšímu titulu kráčí největší německý tým. Bayern Mnichov je po nečekané přestávce nejen v čele, ale první dvě utkání ukázala, že neztratil na síle. Jeho hráči předvádí rychlý kombinační fotbal a jsou efektivní v zakončení. V posledním utkání to odnesl Frankfurt, který dostal v Alianz Aréně pět branek. I proto předpokládáme, že si Bayern titul pohlídá přes mnohé nástrahy, které mu jistě připraví dvojice Lipsko a Dortmund.

Dortmund a Sancho s Halandem

Borussia Dortmund ztrácí na vedoucí Bayern pouhé čtyři body. Její největší silou je skvělý útok, ve kterém řádí norský mladík Haland a Jadon Sancho. Právě tito dva hráči dokáží skórovat prakticky v každém zápase. Po restartu Dortmund dvakrát zvítězil a nedostal branku, i proto stále drží šanci na zisk titulu. A pokud hráči ve žlutočerných dresech dokáží udržet i čisté konto, pak existuje šance na zisk titulu. A to je motivace, kterou nelze jen tak odhodit a nechat plavat.

Lipsko ztratilo dech, ale …

Třetí tým v pořadí RB Lipsko mírně ztratilo dech. Po restartu přišla další ztráta. Remíza 1:1 s Freiburgem znamená třetí místo se sedmibodovým odstupem na vedoucí Bayern. V Mainzu už to bylo o mnoho lepší a výhra 5:0 by mohla znamenat návrat na vítěznou vlnu. Pro českého fandu je tak největším otazníkem forma Patrika Schicka, který během pauzy vypadl ze základní sestavy. Tak uvidíme, jak rychle do ní opět nakoukne.

Restart Bundesligy přišel jako první a hned na počátku nabídl mnoho zajímavých duelů bez fanoušků. My se však již nyní připravujeme na otevření bran stadionů a sondujeme možnost prvních návštěv fotbalových klání v Německu. Věříme, že to nebude dlouho trvat a nabídneme i českému fandovi zájezdy a vstupenky na zápasy nejvyšším fotbalové soutěže v Německu.

Vstupenky a zájezdy na Bayern Mnichov

Bayern Mnichov - SC Freiburg

Cena za osobu: 5890 Kč
Termín: 04.04.2023 - 05.04.2023

Vstupenky na Manchester City - Bayern Mnichov

Cena za osobu: 10990 Kč
Termín: 11.04.2023 - 11.04.2023

Vstupenky na utkání Bayern Mnichov - Borussia Dortmund

Cena za osobu: 19690 Kč
Termín: 01.04.2023 - 01.04.2023

Vstupenky na utkání Bayern Mnichov - TSG Hoffenheim

Cena za osobu: 4790 Kč
Termín: 15.04.2023 - 15.04.2023

Vstupenky na utkání Bayern Mnichov - Hertha Berlín

Cena za osobu: 4790 Kč
Termín: 30.04.2023 - 30.04.2023

Zobrazit více